TIKSLAS, MISIJA IR VIZIJA

NORIAN yra buhalterinės apskaitos, darbo užmokesčio apskaitos ir automatizavimo paslaugų teikėja, kurios tikslas – tiekti protingesnius, greitesnius ir geresnius sprendimus. Mes stipriname savo klientų konkurencingumą teikdami geriausias kainas rinkoje ir užtikrindami aukštą kokybę. Mes tai darome naudodami unikalų valdymo modelį ir aukštą automatizavimo lygį. NORIAN pagrindas yra geriausi žmonės rinkoje ir stipri kultūra, pagrįsta klientų įsitraukimu, inovacijomis ir komandiniu darbu. Mes supaprastiname apskaitą bei didžiuojamės mūsų veikla ir pasiekimais.

Mes norime būti igalaikiu Jūsų partneriu, kuris suteiks gerą pagrindą padidinti jūsų veiklos efektyvumą ir pelningumą..
NORIAN-bg

Apskaita, darbo užmokestis ir automatizavimo paslaugos

Maži, vidutiniai ir dideli klientai

Daugiau nei 1 500 klientų visoje Europoje

600 darbuotojų 6 šalyse

Mūsų tikslai

Klientas pirmoje vietoje

Mes atsižvelgiame į klientų poreikius ir puoselėjame tikrą partnerystę, kad būtų kuriama vertė tiek klientui, tiek Norian

Įsitraukimas

Esame iniciatyvūs ir motyvuojami tikslo pasiekti sėkmę

Komandinis darbas

Mes gerbiame vienas kitą, vertiname kompetenciją ir pasitenkinimą darbu

Inovacijos

Nuolat stengiamės tobulėti ieškodami ir įgyvendindami naujus inovatyvius ir efektyvius sprendimus.

Jūs rasite mūsų 600 darbuotojų, 14 biurų 6 šalyse

Biurai

Jūs visada laukiami pas mus ir būtume dėkingi jei galėtume susitikti ir aptarti ateitį

Darbuotojai

Visada galite susisiekti su pardavimų vadovu ar jums jau pažįstamais asmenimis

NORIAN istorija

NORIAN turi ilgą istoriją ir paslaugas pirmiesiems klientams pradėjome teiki praėjusio amžiaus dešimtojo dešimtmečio pabaigoje. Šiandieninė įmonės struktūra buvo oficialiai patvirtinta 2017 m. Rugsėjo 1 d., Kai NORIAN buvo atskirti nuo „OpusCapita“. Verslą tuo pačiu metu įsigijo Norvegijos fondas „Longship“ kartu su „Husvika AS“ (priklauso NORIAN generaliniam direktoriui Knut Anders Opstad). 2018 m. buvo sukurtas standartinis partnerio modelis, kai keli darbuotojai, turintys vadovaujančias pareigas ar turintys specialių žinių, taip pat tapo NORIAN akcijų savininkais.

Žmonės NORIAN

NORIAN sukūrė stiprią ir konkurencingą kultūrą, pagrįstą darbuotojų susitelkimu į klientą, kompetencija, kokybe, komandiniu darbu, naujovėmis, iniciatyvumu ir įsitraukimu, tarpkultūrine komunikacija ir gebėjimu imtis greitų pokyčių. Mes įkūrėme NORIAN akademiją, siekdami užtikrinti struktūrizuotą požiūrį į naujų darbuotojų įvedimą į procesus ir tobulinti esamus įgūdžius, kad darbuotojai būtų pasirengę ateities įššūkiams. Tikslas yra visada paremti savo klientus, padaryti jų procesus pelningesnius ir supaprastinti jų kasdienį gyvenimą.

NORIAN siekia būti patraukliausias darbdavys savo srityje ir pasitelkti Great Place To Work apklausą, kad išmatuoti darbuotojų pasitenkinimą gerai žinomu pasitikėjimo indeksu. Per pastaruosius metus žymiai padidinome savo balus ir 2019 m. pasiekėme sertifikuotą Great Place To Work lygį.

Atraskite naujus būdus

Kaip mes Jums padidinsime pelningumą?

Atraskite mus