Smart, Smooth & Safe

Kaip NORIAN užtikrins jūsų pelningumą

NORIAN siūlo geriausias kainas rinkoje ir suteikia vertingų patarimų, kaip stiprinti jūsų verslą. Mes siekiame padėti pertvarkyti jūsų įmonę, kad ji taptų vis pelningesnė ir prisitaikytų prie esamų ir būsimų poreikių.

Mes tai darome naudodamiesi skaitmeninimo, intelektualaus automatizavimo, artimo pristatymo ir vietinių ekspertų pagalba bei aukščiausio lygio kliento kontaktais. Tai užtikrina sėkmingą tiekimą, bendradarbiavimą ir pelną, kuriuos šiaip sunku suderinti.

Mes pasiūlysime jums geriausią kainą ir aukštą kokybę

NORIAN nuolat tobulina savo paslaugas, kad pasiūlytų kuo mažesnes kainas ir užtikrintų vertingiausias bei naujausias paslaugas ir patarimus. Mūsų strategija orientuota į tris pagrindinius elementus, kurie užtikrina nuolatinį tobulėjimą ir sėkmę;

  • Darbuotojai (kompetencija, įsitraukimas, kultūra ir kt.)
  • IT platformos ir automatizavimas (išmanieji sprendimai, robotika ir kt.)
  • Tiekimo modelis (kaip mes dirbame su klientais)
bild-jessica

Ką tai reiškia?

Kokių rezultatų galite tikėtis iš NORIAN kaip klientas?

Visi klientai yra unikalūs su skirtingais poreikiais. Todėl reikia prisitaikančios komandos, kuri nuolatos dirbtų kartu su jūsų įmone, kad padidintų efektyvumą ir operatyvumą. NORIAN patirtis rodo, kad geriausius rezultatus pasiekia įmonės, apsvarstančios ir įgyvendinančios pokyčius, gebančios pasinaudoti geriausiomis patirtimis ir skiriančios laiko kartu su mumis aptariant būsimus patobulinimus.

Žemiau yra keletas rezultatų pavyzdžių, kurių galite pasiekti tapdami NORIAN klientu.

40% Mažesni kaštai

40%

35% Procesų tobulinimas

35%

15% Kokybė

15%

50% Intelektualus automatizavimas

50%

Sumažinkite savo kaštus

NORIAN tiekimo modelis, pagrįstas netolimo kontakto galimybėmis, garantuoja geriausią įmanomą kainą už geriausias ir naujausias kompetencijas. NORIAN teikia paslaugas su mažomis pridėtinėmis ir administravimo išlaidomis, užtikrinančiomis konkurencingą išlaidų bazę.

Procesų gerinimas

Geriausia patirtis yra įgyta tiekiant aukštos kokybės paslaugas daugybei klientų. Visi klientai naudoja skirtingą programinę įrangą, veikia skirtingose šalyse ir kelia skirtingus tikslus. NORIAN kultūra ir Lean filosofija užtikrina nuolatinę inovaciją ir tobulėjimą siekiant sėkmės.

Kokybė

NORIAN siūlo taupyti išlaidas naudojantis didelės apimties ekonomijos patirtimi, investuojant į kokybę ir atitikimą, taip pat naudojantis specializuota patirtimi. NORIAN turi savo kokybės vadybos sistemą, pagrįstą ISO standartais.

Intelektuali automatika

NORIAN intelektualaus automatizavimo komanda yra „Pionierė“ ir lyderiaujanti jėga Europoje. Mūsų pažangiausi programinės įrangos vystytojai leidžia jūsų įmonei išnaudoti automatikos galią, kuri auga kiekvieną dieną.

Ar esate pasirengę tapti pelningesniais? Pradėkime pokalbį!

Biurai

Jūs esate visada laukiami pas mus ir mes su džiaugsmu susitiksime ir aptarsime ateitį

Darbuotojai

Visada galite kreiptis į pardavimo vadovus, ar bet kuriuos kitus mūsų komandų narius

Dirbame tiek su mažais tiek su dideliais klientais

Atraskite naują kelią

Pradėkime nuo pelningos kelionės!

Susisiekite su mumis