Klientai

NORIAN siekia, kad bendravimas su klientais būtų efektyvus ir lengvas. Mes orientuojamės į veiklą, kuri ugdo Jūsų konkurencingumą ir supaprastina Jūsų kasdienį gyvenimą.

Klientų portalas

Nesate mūsų klientas? Susisiekite

Customer

NORIAN aims to make the communication with it's customers efficient and easy. We focus on activities that develop your competitiveness and simplify your everyday life.

Customer Portal

Not a customer? Contact us

KLIENTŲ PORTALAS

Visada prieinamas, saugus ir skaidrus

NORIAN klientų portalas leidžia geriau kontroliuoti dokumentus, ataskaitas, projektus bei supaprastina bendradarbiavimą. Turėsite prieigą per standartinę naršyklę arba per mūsų programą mobiliesiems. Portalu lengva naudotis ir jis yra sukurtas remiantis „Microsoft Office365“, kuris palengvina dokumentų dalijimąsi, tolesnes užduotis, be to, archyvuoja ataskaitas ir sutartis.

PASLAUGŲ VALDYMO MODELIS

Kasdienis bendravimas ir struktūrizuotas vystymas

NORIAN akcentuoja artimo bendradarbiavimo su klientais vertę. Be to, kad teikiame kasdienę pagalbą ir vykdome kasdienes užduotis, mūsų ekspertai kas mėnesį susisieks su Jumis, kad aptartų patobulinimus ir sprendimus, siekiant sumažinti laiko sanaudas ir bendras išlaidas. Didesniems klientams planuojame organizuoti metinį seminarą su savo komandomis ir mūsų intelektualiosios automatikos ekspertais, kad aptartume potencialius pagerinimus.

Mes dirbame su mažomis, vidutinėmis ir didelėmis įmonėmis