Veiklos ranga

Susikoncentruokite į tai, ką darote geriausiai, o visa kita palikite mums. Galite tapti NORIAN geriausios praktikos ir nuolatinio finansinių procesų tobulinimo dalimi.

Konsultavimas

NORIAN siūlo konsultacijas, pagrįstas geriausiomis praktikomis ir ilgamete patirtimi

Skaityti daugiau →

Intelektualus automatizavimas

NORIAN siūlo aukštą kompetenciją ir patirtį išmaniųjų automatizavimo sprendimų srityje

Skaityti daugiau →

BPO

NORIAN gali padėti Jums dirbti efektyviau

Skaityti daugiau→

ERP sprendimai

NORIAN turi ilgametę patirtį ne vienoje ERP sistemoje

Skaityti daugiau →

NORIAN siūlo konkurencingą kainą ir aukštą paslaugų kokybę

 • Aukštas automatizavimo lygis bei patyrusi Intelektualaus Automatizavimo komanda
 • Proaktyvi kultūra, didelis dėmesys procesų tobulinimui
 • Paslaugų teikimas Skandinavijos šalims skandinavų kalbomis
 • Vietos ekspertų komandos
 • Lengvas ir sklandus bendradarbiavimas
 • Saugi ir patikima platforma
Smart, Smooth & Safe

Ar esate pasirengę ateities iššūkiams?

NORIAN naudoja moderniausias IT platformas bei sistemas, kad galėtų Jums užtikrinti aukštą automatizavimo lygį. Transformacijos ir automatizacijos plėtra apskaitos paslaugų rinkoje ir toliau išliks sparti, todėl nuolat sekame šios srities technologijų pažangą bei siekiame Jums pasiūlyti geriausius įmanomus sprendimus.

Kodėl NORIAN?

Veiklos modelis

NORIAN savo klientams siūlo lankstų paslaugų teikimo modelį. Dedikuotos specialistų komandos užtikrina glaudų ryšį su klientais ir gali patarti apskaitos, ERP sistemų bei automatizavimo klausimais. Paslaugos teikiamos iš mūsų nearshore centrų Lietuvoje bei Lenkijoje. Šiuose centruose dirba ir pažangiausių ERP sistemų specialistai bei patyrę robotų kūrėjai.

 • Lean organizacija ir paprastumas
 • Vienas administracinis įrankis visiems darbuotojams
 • Efektyvus paslaugų teikimo modelis
 • Efektyvus ir lankstus naujų darbuotojų įvedimo bei kompetencijos ugdymo procesas

Nuolatinis tobulinimas

NORIAN siekia nuolat tobulinti teikiamas paslaugas bei siūlomus sprendimus savo klientams. Lean įrankiai bei filosofija sudaro galimybę ir motyvuoja visus darbuotojus kiekvieną dieną prisidėti tobulinant procesus bei kuriant naujoves. Galime pasidžiaugti, kad kiekvienais metais įgyvendiname tūkstančius novatoriškų idėjų.

 • Intelektualus automatizavimas
 • Procesų tobulinimas
 • Geriausia praktika
 • Robotika
 • Dokumentacija
 • Kokybė
NORIAN AKADEMIJA

NORIAN mes tikime, kad kompetencija ir kultūra turi didžiausią poveikį mūsų verslui

NORIAN akademijos tikslas yra užtikrinti struktūrizuotą požiūrį į naujų darbuotojų įvedimą bei esamų įgūdžių tobulinimą, kad būtume pasirengę ateičiai. Mūsų tikslas yra sukurti tvirtą kultūrą, orientuotą ne tik į žinias, bet ir kokybę, komandinį darbą, inovacijas, proaktyvumą bei sprendimų ieškojimą. Tai požiūris, užtikrintantis klientų sėkmę ir konkurencingumą.

ROBOTIKA

NORIAN specializuojasi intelektualaus automatizavimo srityje

NORIAN yra UiPath partneris ir sukūrė jau šimtus „finansų robotų“. Specializuota kompetencija apskaitos ir ERP sistemų srityse bei rinkoje pirmaujančių robotų kūrėjų patirtis yra unikali kombinacija mūsų verslo šakoje. Pasitelkdami geriausias praktikas veiksmingą sprendimų architektūrą pritaikome kiekvienam procesui.

SAUGU IR PATIKIMA

NORIAN didelį dėmesį skiria kokybei ir saugumui, kad jaustumėtės užtikrintai.

NORIAN kokybės vadybos sistema užtikrina sistemų, procesų ir paslaugų kokybę. Šios sistemos tikslas yra nuolatinis įmonės veiklos tobulinimas. NORIAN taip pat yra įdiegta asmens duomenų apsaugos perspėjimo sistema ir užtikrinami asmens duomenų apsaugos reikalavimai. NORIAN visa dokumentacija yra struktūrizuota pagal ISO standartus.

Pasiūlymai

Verslo procesų ranga (BPO)

NORIAN gali padėti Jums dirbti efektyviau.

Užsakomosios paslaugos (Outsourcing) suteikia didesnį biudžeto lankstumą bei kontrolę, nes Jūsų organizacija gali mokėti už reikalingas paslaugas ir verslo funkcijas, kai Jums jų reikia. Tai taip pat sumažina poreikį samdyti ir mokyti specializuotus darbuotojus, sumažina veiklos išlaidas ir riziką.

NORIAN teikia paslaugas visiems finansų departamento procesams.

Efektyvu

Lankstu

Saugu

Patyrę vietos specialistai, nearshore kompetencijos centrai bei intelektualus automatizavimas yra mūsų kertiniai akmenys, užtikrinantys konkurencingą kainą ir aukštą kokybę. Kad skatintume inovatyvų požiūrį, nuolatinį tobulėjimą ir reikiamas kompetencijas, įkūrėme NORIAN akademiją, skirtądarbuotojų bei organizacinės kultūros ugdymui. Per pastaruosius kelerius metus patyrėme didelių pokyčių mūsų verslo šakoje ir esame tikri, kad ateityje ši transformacija bus dar greitesnė.

ERP sprendimai

Mūsų tikslas yra pirmiausia išnaudoti automatizavimo galimybes pačiose ERP sistemose prieš kuriant intelektualaus automatizavimo sprendimus už sistemos ribų. NORIAN patirtis dirbant įvairiomis ERP sistemomis skirtingose šalyse yra išties vertinga parenkant geriausius ERP sistemų automatizavimo sprendimus mūsų klientams.

Pastebima rinkos tendencija, kad klientai užsako tik apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo paslaugas, tuo tarpu ERP sistemos lieka paties kliento. NORIAN klientų atveju tendencija yra ta pati, tačiau mes galime pasiūlyti naudotis ir mūsų Microsoft Dynamics NAV ar Microsoft Dynamics AX sprendimais, taip pat mūsų partnerių teikiamomis “debesinėmis” ERP sistemomis.

Kompetencija
Išmanūs sprendimai
Automatizavimas

Kliento turimi ERP sprendimai


Būdami keleto ERP sprendimų teikėjų partneriais, NORIAN turime atitinkamų sistemų specialistų komandą, kuri užtikrina sklandų paslaugų teikimą bei pagalbą klientams. Tai tokios sistemos kaip Xledger, Tripletex, Fortnox, ENOVA365, Microsoft Dynamics NAV, Mycrosoft Dynamics AX, Visma, Basware.

Be to, turime nemažai klientų, kurie naudojasi SAP bei IFS sistemomis, taigi esame pritaikę nemažai išmaniųjų sprendimų ir šioms platformoms.


NORIAN priklausantys ERP sprendimai


NORIAN turime išvystę dvi ERP platformas Microsoft NAV ir Microsoft AX pagrindu. Tai yra veiksmingi, aukštus klientų reikalavimus atitinkantys sprendimai, kurių palaikymą ir priežiūrą atliekame patys. Jei jums reikia pritaikytų sprendimų ar sistemų integracijų, galime Jums padėti pasitelkdami tiek savo, tiek Microsoft partnerių kompetenciją bei patirtį.

Konsultavimas

NORIAN siekia suteikti Jums galimybę naudotis gilesnėmis žiniomis ir patirtimi, nei galbūt galėtumėt finansiškai išlaikyti įmonės viduje. Be to, Jūs galite kontroliuoti savo išlaidas konsultavimo paslaugoms pirkdami tik tiek konsultacinių paslaugų, kiek tuo metu reikia.

NORIAN konsultacijos paremtos praktiniu požiūriu. Siekiame, kad mūsų patarimai Jums duotų rezultatų, ir gali būti, kad mes jau esame sukūrę sprendimus, pvz., robotikos srityje, panašiems atvejams kaip Jūsų. NORIAN tikslas yra būti geriausiais tobulinant finansų procesus (apskaitos, darbo užmokesčio skaičiavimo, komandiruočių apskaitos ir kt.). Pasitelkę robotus bei išmaniuosius sprendimus į pagalbą, tampame vis konkurencingesni paslaugų suteikimo greičio, kainos ir kokybės atžvilgiu.

Smart

Smooth

Safe

Intelektualus Automatizavimas

Per pastarąjį dešimtmetį automatizavimas sparčiai vystėsi ir ateityje ši tendencija tik stiprės. NORIAN robotikos specialistų komanda yra viena iš labiausiai patyrusių Europoje, o mūsų patirtis ir kompetencija auga kasdien su naujais intelektualiais sprendimais, skirtais automatizuoti naujas užduotis finansų procesuose.

Esame tikri, jog mūsų apskaitos, procesų, ERP sistemų bei robotikos specialistų derinys yra tvirtas pagrindas NORIAN ir ateityje būti rinkos lyderiu, kuriančiu reikšmingas naujoves.

Smart

Smooth

Safe

Teikiame paslaugas mažoms bei didelėms įmonėms