Skip to main content

Robotika

NORIAN vieni pirmųjų pradėjo naudoti UiPath RPA platformą ir robotizavo šimtus administracinių ir finansinių savo klientų procesų. Patikėkite mums automatizavimo projektus, kad kartu išlaisvintume Jūsų verslo potencialą.

Vystymas

NORIAN pasiūlys savo konsultantus ir specialistus, kurie padės jums suprojektuoti, suplanuoti ir vystyti jūsų automatizavimo projektus

Skaityti daugiau →

Aaas sprendimas

NORIAN siūlo saugią robotikos platformą, patalpintą Microsoft Azure serveriuose.

Skaityti daugiau →

Palaikymas

NORIAN turi procesų valdymo pagalbos sistemą, kuri yra dalis Aaas sprendimų, pritaikytų Jums

Skaityti daugiau→

UiPath partneris

NORIAN siūlo UiPath licencijas Jūsų turimiems sistemų sprendimams, nesvarbu ar Jūs turite savo vystytojus ar naudotumėtės Norian turimais

Skaityti daugiau →

Robotika

Robotika

NORIAN vieni iš pirmųjų pradėjo naudoti UiPath RPA platformą ir automatizavo šimtus administracinių savo klientų užduočių. Jūs galite patikėti mums Jūsų robotizavimo projektus, kuriuos savo patirties dėka mes įvykdysime sėkmingai.
Vystymas

NORIAN pasiūlys savo konsultantus ir vystytojus, kurie padės jums suprojektuoti, suplanuoti ir vystyti jūsų robotizavimo projektus

Skaityti daugiau →

Aaas sprendimas

NORIAN siūlo saugią robotikos platformą, suprojektuotą Microsoft Azure serveriuose.

Skaityti daugiau →

Palaikymas

NORIAN turi procesų valdymo suportą, kuris yra dalis Aaas sprendimų, pritaikytų jūsų sprendimams

Skaityti daugiau→

UiPath partneris

NORIAN siūlo Uipath licencijas jūsų turimiems sistemų sprendimams, nevarbu ar jūs turite savo vystytojus ar naudotumėtės Norian turimais

Skaityti daugiau →

Robotikos privalumai

 • Investicijos paprastai atsiperka per kelis mėnesius.
 • Pagerėja kokybė, nes robotai veikia griežtai pagal nustatytas taisykles
 • Robotai dirba daug greičiau nei žmogus ir yra pasiekiami 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę
 • Padidėja Jūsų lankstumas ir galimybės plėsti veiklos apimtis
 • Robotai gali atlikti platų spektrą užduočių, veikti skirtingose sistemose
 • Robotai atlieka užduotis, kurias žmonės ne itin mėgsta atlikti
Smart, Smooth & Safe

Ar Jūs pasiruošę ateities iššūkiams?

NORIAN naudoja modernias platformas ir sistemas, kad galėtų užtikrinti Jums aukščiausio saugumo ir lygio automatizavimo paslaugas. Sparčiai vystantis ir keičiantis finansinių procesų rinkai mes stengiamės pasiūlyti Jums geriausias kainas ir tiekti aukštos kokybės paslaugas.

NORIAN Jums padės

Palaikome Jūsų pasirinktą automatizavimo strategiją, papildydami ją mūsų gerosiomis praktikomis. Rekomendacijomis siekiame atitikti ir supaprastinti Jūsų verslo modelį. Mūsų siūlomų paslaugų portfelis patenkins visus Jūsų poreikius:

 • Žinių apie robotiką skatinimas
 • Robotikos potencialo vertinimas
 • Procesų tobulinimas
 • Automatizavimo procesų prioritezavimas pagal investicijų grąžą
 • Automatizavimo sprendimų kūrimas ir dokumentavimas
 • Testavimo ir diegimo darbai
 • Robotų priežiūra

Tegul robotai tampa Jūsų komandos dalimi

Skirdami daug dėmesio pokyčių valdymui, mes užtikriname, kad procesų  automatizavimas Jūsų organizacijoje vyktų tvariai suderinant su: Jūsų valdybą, procesų savininkais, IT skyriumi ir net Jūsų klientais bei partneriais.

IŠMANŪS SPRENDIMAI

NORIAN yra UiPath partneris

NORIAN jau keletą metų bendradarbiauja su UiPath ir tapo vienu pirmųjų partnerių, kurie idiegė robotą fianaciniuose procesuose. „UiPath“ vadinamas robotikos programinės įrangos lyderiu, vertinamas aukščiausiais balais už pasiekimus strategijos ir rinkodaros srityse  („Forrester Wave ™: Robotikos procesų automatizavimas“, Q4 2019 m.). NORIAN dalijasi savo įgūdžiais ir patirtimi, kad sėkmingai vystytų klientų automatizavimo procesus.

ŽMONĖS

NORIAN supaprastina Jūsų procesus, kad Jūsų komanda galėtų augti

Norian didžiuojasi savo robotikos komanda. Mūsų sprendimų konsultantai dirba kartu su sprendimų kūrėjais bei techninės priežiūros specialistai, kad galėtų Jums pasiūlyti geriausius sprendimus automatizavimo srityje. Priemonės, kurios mums padeda išlaikyti aukštą kompetenciją:

 • Stipri kultūra ir aukšti Great Place to Work apklausos rezultatai
 • Norian Akademija esamų žinių palaikymui bei naujų kompetencijų ugdymui
 • UiPath sertifikavimas visiems darbuotojams
 • Lean’iška organizacija
 • Mokslinių tyrimų ir plėtros (R&D) projektai, skirti naujoms skaitmeninės eros aukštumoms pasiekti

Pasiūlymai

Vystymas

Kai apsisprendėte inicijuoti automatizavimo procesus mažesniu ar didesniu lygiu, svarbu, kad procesas būtų vystomas sėkmingai nuo pradžių.

NORIAN klientai visada gali pasitelkti į pagalbą patyrusią projektų valdymo komandą, kuri vystys projektą glaudžiai bendradarbiaudama su Jūsų proceso specialistais ir pateiks suderintus rezultatus. NORIAN specialistai yra sertifikuoti „UiPath“ sistemose, ir mes jau penkerius metus kuriame robotus šioje programinėje platformoje.

Sumažinti kaštus
Taupyti laiką
Pagerinti kokybę

1. Įsivardinti tikslus ir procesus

Pradėti galvoti, ko Jūs norite pasiekti. Jeigu užduotis vykdoma pagal numatytą tvarką ir gerai struktūruota, tada tai tikriausiai tinkamas procesas automatizavimui. NORIAN gali padėti surasti tinkamų užduočių robotizavimui.

Pradėkite nuo aiškių verslo rezultatų, kurių norite pasiekti, nustatymo. Visi mielai sumažintų išlaidas, todėl didelės apimties užduotys yra natūralūs kandidatai automatizavimui. Viršvalandžiai ir pavėluotas apdorojimo laikas yra signalas, kad procese nepakankamas pralaidumas, kurį efektyvyzuoti gali robotai. Nors kandidatas gali būti bet koks struktūruotas ir taisyklėmis pagrįstas procesas, jūsų verslo tikslai gali tai apibrėžti.

Mes galime padėti jums įvertinti potencialias sritis ir parinkti geriausią automatizavimo strategiją jūsų organizacijoje.


2. Analizė ir verslas

Kitame etape norime įsitikinti, ar potencialūs procesai yra tinkami automatizuoti ir yra ekonomiškai naudingi. Tikriausiai norėsite įvertinti, ar jūsų investicija atsipirks, palyginti su jūsų sutaupytu laiku. NORIAN gali nemokamai pateikti pradinį proceso bei jo naudingumo vertinimą.

Pirminė procesų automatizavimo potencialo analizė yra būtina norint įvertinti ar tam tikro proceso automatizavimas yra ekonomiškai naudingas prieš priimant galutinį sprendimą. Mes siūlome tiek pirminės analizės tiek proceso automatizavimo atsiperkamumo apskaičiavimą nemokamai. Procesai, kurie akivaizdžiai turi automatizavimo potencialą, gali būti detaliai analizuojami darbinių sesijų metu arba vėliau iškart įtraukiami į implementavimo projektą.


3. Pasiruošimas ir struktūra

Priėmus sprendimą tęsti projektą, reikia jį kruopščiai suplanuoti. Pasirengimas atliekamas iš jūsų ir mūsų pusių, kad mūsų vystytojai galėtų pradėti dirbti, kurdami roboto scenarijus. Užduotys bus išsamiai aprašytos dokumentuose, bus suteikta prieiga prie sistemos ir įdiegtos sistemos paskyros robotams ir mūsų vystytojams. NORIAN valdys projektą ir pateiks rezultatus.

Projekto parengimas yra daugiau nei Ganto diagramos eskizas. Kad vystytojai galėtų pradėti dirbti, reikia aiškiai aprašyti diegimo reikalavimus, suderinti infrastruktūrą ir ryšius, patvirtinti sistemos paskyras ir pan. Tačiau į programinę projekto pusę galima nekreipti dėmesio prisiimant riziką- puikiai veikiantys žmonių bendravimo kanalai be išimties gali padėti vystyti arba netgi nutraukti projekto vykdymą.

Tai yra daug judančių sraigtelių, kuriais reikia pasirūpinti. Be abejo, jūsų vaidmuo bus lemiamas užtikrinant sėkmę, tačiau mūsų pareiga bus valdyti ir vystyti projektą, kad jis būtų sėkmingai užbaigtas.


4. Automatizavimo kūrimas

Kai tik pasirašysite mūsų sukurtą dokumentaciją, mūsų automatizacijos specialistai pradeda darbus, kuria automatizavimo scenarijus. Projektų komanda glaudžiai bendradarbiaus su Jūsų proceso specialistais. Taip pat sutarsime, kaip robotas turėtų generuoti ataskaitas ir kaip turėtų būti suplanuotas jo darbas.

5. Testavimas ir patvirtinimas

Pradėjus ruoštis vystymui, kartu su jūsų proceso specialistais planuosime ir vykdysime patvirtinimo testus. Kai tik jūs patvirtinsite bandymo rezultatus, pradėsime planuoti kitą etapą – roboto paleidimą.

6. Robotas procesuose

Mūsų techninės priežiūros skyrius gali juos stebėti ir prižiūrėti, o Jūs galite ramiai atsipalaiduoti ir mėgautis atliktu darbu bei ataskaitomis, kurios bus atsiųstos po kiekvieno proceso. Taip pat galite prisijungti prie savo kliento aplinkos ir tikrinti duomenis bei statistiką.

Palaikymas

Kai jūsų robotas yra sukurtas, turite įsitikinti, kad jis veikia taip, kaip planuota. Gali būti, kad atnaujinsite programas, prireiks jūsų proceso pakeitimų ar nutrūks virtualūs ryšiai, dėl kurių reikia vykdyti priežiūrą ir palaikymą robotui.

NORIAN siūlo stebėjimą ir prioritetinės eilės palaikymą įgyvendintiems ir veikiantiems robotams. Tai įtraukiama į sutartį, kai jūs perkate mūsų AaaS platformą. Kai tik bus įdiegtas naujas roboto scenarijus, mūsų priežiūros komanda pasirūpins jūsų robotais.

.

Tiesioginės informacijos suvestinės
Prieinama pagalba
Saugu ir užtikrinta

Mūsų techninės priežiūros komanda bendradarbiaus su jūsų proceso specialistais kasdieniame darbe. Juos informuoja ir konsultuoja mūsų platformos komanda ir patyrę vystytojai, kad galėtumėte gauti informaciją iš vieno kontaktinio taško. Reagavimo ir sprendimo laikas yra nurodytas mūsų SLA, o incidentų tvarkymas yra įskaičiuotas į fiksuotą šios paslaugos mėnesinį mokestį. Priežiūra taip pat gali būti siūloma atskirai „UiPath“ sąrankai.

Aaas sprendimas

Automation as a service (AaaS) yra greitas būdas pradėti naudoti robotiką. NORIAN projektuoja automatiką kartu su jumis kaip klientu, kur NORIAN yra atsakingi už robotų platformą, diegimą ir priežiūrą. Jums nereikia vystyti techninių galimybių, o po bandymų paleidimas bus veiksmingas ir greitas, nes sąranka jau yra.
Greita
Paprasta
Saugu

NORIAN automatikos platforma
NORIAN automatikos platforma

 • Robotai, veikiantys kliento virtualiuose kompiuteriuose „Microsoft Azure“ duomenų centre (Nyderlandai)
 • Robotai veikia debesyje (AaaS) ir teikia ataskaitas NORIAN virtualių robotų prižiūrėtojui


Saugus tarptinklinis ryšys

 • Stebimas ir kontroliuojamas VPN ryšys
 • Naudojamas autentiškumo patvirtinimo metodas „iš vienos vietos į kitą“
 • NORIAN robotai matomi kaip įprastas nuotolinis vartotojas kliento aplinkoje


Kliento tinklas

 • Prieiga tik prie reikalingų sistemų ir programų su dediduotais roboto įgaliojimais
 • Taikomi esami valdymo nuststymai ir informacijos saugumo politika
 • NORIAN papildo esamas audito išvadas ir teikia ataskaitas

 

NORIAN IT saugumo politika yra pagrįsta ISO 27002, mūsų klientams yra prieinami išsamūs informacijos saugos aprašymai

 


UiPath partneris

Ar mąstote apie automatizavimą ir jums iškilo infrastruktūros ir tinkamos kompetencijos poreikis? Labai svarbu suprasti, kaip tai sukurti, išvengiant bereikalingų išlaidų.

NORIAN padedame mūsų klientui susikurti savo RPA aplinką esamoje infrastruktūroje. Tai apima konsultacijas automatizavimo klausimais, technines konsultacijas, architektūrą, įvairius mokymus, pirmąjį diegimą, techninio projekto valdymą ir palaikymą. Klientai taip pat gali įsigyti „UiPath“ licencijas per NORIAN.

Nuosavybė
Apimtis
Saugumas

UiPath robotinės programinės įrangos diegimas įmonėje suteikia galimybę lanksčiai panaudoti ir tobulinti savo darbuotojus, kad jie galėtų įdiegti ir prižiūrėti robotus. Diegiant didesnius projektus, gali būti aptikta, kad kliento naudojami įrenginiai ar sprendimai nesuderinami su AaaS sprendimu, todėl tam gali tekti skirti daugiau investicijų ir laiko projekto pradžioje.

Mes dirbame su mažomis, vidutinėmis ir didelėmis įmonėmis